Dag van het Park
Zondag 29 mei 2011 11.00 - 16.00 uur
De ANWB heeft het initiatief genomen tot de Dag van het Park.
Op deze dag organiseren gemeenten in het hele land recreatieve activiteiten in parken. In Hoorn worden door MAK Blokweer educatieve en recreatieve activiteiten georganiseerd in Natuurpark Blokweer.
Dit jaar valt de Dag van het Park samen met het Schaapscheerdersfeest van MAK Blokweer.
Het thema 2011 is 'avontuurlijk'. Dit is wat het MAK dit jaar voor u in petto heeft:
'Natuur is nog nooit zo lekker geweest!'
Doe-activiteit over eten uit de natuur
Kom dus op 29 mei naar Natuurpark Blokweer voor een leuke doe-activiteit over eten uit de natuur. De activiteit is geschikt voor alle leeftijden. Samen gaan we op zoek naar planten en bloemen die je kunt eten. Je zult versteld staan hoeveel planten eetbaar zijn. In de weide, in het bos en in de rietkreek kunnen we genoeg vinden!Weer terug bij de Molshoop gaan we met onze vondsten lekkere hapjes en drankjes maken. Natuurlijk gaan we deze ook proeven!De recepten blijven nog even geheim, maar dat het smullen wordt is zeker. Kom ook zoeken en smullen en ervaar het zelf: Natuur is nog nooit zo lekker geweest!Wil je meedoen? Geef je van tevoren op bij de balie of per telefoon. Er is een maximum aan het aantal mensen dat mee kan doen. De doe-activiteit kost 4 euro p.p. Aanmelden bij MAK Blokweer.
![]()
Natuurpark Blokweer heeft voor elke natuurgenieter iets te bieden. Snoepbomen in de boomgaard, grazers in de weiden, een ijsvogeltje? Steeds meer soorten zijn er te ontdekken voor de ware natuurvorser, maar ook de kinderen kunnen zich fantastisch uitleven op de pas geopende natuurspeelplek ' Het Boezelbos'.
In het Natuurpark Blokweer kun je het allemaal zelf zien, voelen, ruiken, horen,....proeven?
Nieuws
sponsoring
Activiteiten
Zoek
